Praca

Praca w Jump2Sky!

Park Trampolin Jump2Sky w Bolesławicach poszukuje energicznych osób do ekipy!

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, uśmiechniętą, odpowiedzialną, otwartą i energiczną, lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą, masz zapał do pracy – DOŁĄCZ DO NAS!

Obowiązki na stanowisku:
– uczenie Klientów bezpiecznego korzystania z Parku,
– nadzorowanie bezpieczeństwa uczestników Parku,
– prezentowanie możliwości zabawy w Parku,
– kreowanie pozytywnej atmosfery,
– zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta.

Oczekujemy:
– dyspozycyjności do pracy (szczególnie w weekendy),
– dobrej kondycji fizycznej,
– sportowych pasji, zainteresowań,
– energii i zaangażowania w wykonywanie zleconych zadań,
– znajomości podstawowych standardów obsługi klienta.

Oferujemy:
– elastyczne godziny pracy,
– stawkę godzinową,
– pracę w młodym, zgranym zespole,
– możliwości rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie, na adres: recepcja@jump2sky.pl lub doręczenie go osobiście.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn 29.08.1997 roku o ochronie Danych Osobowych Dz.U.nr 133 poz.883).

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Jeżeli masz dla nas propozycję skontaktuj się z naszą recepcją: tel.: +48 535 800 750, e-mail: recepcja@jump2sky.pl

Plansza informacyjna pfr